Reperi Big Basta i bërë baba një vit më parë, shfrytëzon çdo moment për të kaluar me të birin.

Mëngjesin e sotëm ai ka publikuar një fotografi ku shihet me të birin, ndërsa ka një koment për ngjashmërinë mes tyre.

“Unë dhe unë i vogël”, shkruan Bigu si diçiturë të fotos, teksa duket se dita ditës sheh se i vogli i ngjan gjithnjë e më shumë.