Aktori i humorit Bes Kallaku dhe partnerja e tij Xhensila Myrtezaj ndodhen me pushime në Cancun të Meksikës.

Por duket se një “incident” ka ndodhur me aktorin e njohur. Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet tërësisht i skuqur nga dielli. “I kuq si damote (domate)”, – ka shkruar Besi krahas fotos së publikuar në rrjete sociale,