Janë një nga çiftet më të mira të shoubizit shqiptar. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj ka disa ditë që janë në pushime në Kankun të Meksikos.

Që nga atje, ata po publikojnë fotografi të ndryshme, duke ndarë me fansat momentet e kaluara mes vete. Mirëpo, nuk mungojnë as publikimi i çasteve intime, siç është kjo puthje e nxehtë e tyre!