Bebe Rexha është një ndër që po vazhdon me sukses karrierën muzikore në Shtetet e Bashkuara.

Ajo ka nisur një turne të koncerteve anembanë globit, ku po takon edhe shumë njerëz.

E njëri prej meshkujve që ka takuar duke se i ka rrëmbyer zemrën këngëtares shqiptare, transmeton Telegrafi.

“Si bëhem kur krahas meje është ndonjë mashkull të nxehtë në aeroplan”, ka shkruar Bebe në një fotografi të publikuar në Instagram teksa shihet duke e fshehur fytyrën.

Më pas, këngëtarja e ndjek deri në dalje të aeroportit, kur djaloshi hip në një taksi.

Nuk dihet se për kë bëhet fjalë, por duket se Bebës i ka pëlqyer shumë dhe këtë moment e ka ndarë me fansat në rrjetet sociale.