Ka kohë që I ka munguar skenës muzikore shqipe.

Por, tani, për gjithë fansat e saj, Beatrix Ramosaj e ka gati këngën dhe klipin e ri.

Përmes një fotoje të hedhur në rrjetet sociale, bëhet e ditur se kënga quhet ‘Pa ndjenjë’ dhe duke nisur nga titulli, mund të jetë edhe baladë.

E se çka do na sjell ajo, presim të shohim.