Këngëtarja Gordana Kingji e njohur për publikun si Baby G nuk u ka rezistuar temperaturave të nxehta dhe ka shkuar të relaksohet në pishinë.

Në një video të publikuar në rrjetin social Instagram, Baby G u shfaq tejet joshëse në bikini pink.

Ajo shfaqi linjat e saj seksi në pishinë dhe videon vendosi ta publikojë në rrjete sociale, dukemarrë shumë komente dhe pëlqime.

Kënga e fundit nga Baby G është “Enough”, e publikuar në muajin mars.