Arta Bajrami, është njëra ndër këngëtarët më të komentuara nga mediat rozë.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur më shumë rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera, Art aka folur edhe për këngëtarët që po e braktisin muzikën për t’i hyrë politikës.

Se si i ka kritikuar, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë.