Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha një ndër ciftet më të përfolura në mediat rozë, nuk janë kaput ‘’mat’’ në FB.

Armina ka postuar një fotografi teksa tregon talentin e saj në pikturë, por që i duhet akoma punë në fakt për t’u perfeksionuar.
Talenti im është piktura”, shkruan Armina krah vizatimit të një maceje. Por ajo që tërhoqi vëmendjen në këtë postim ishte padyshim komenti i Shkelzenit:

Më duket se i kë vënë një këmbë tepër”, shkuan ai.
Edhe publikut ashtu i duket me gjasë, mace me 5 këmbë…