Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj ka treguar se di të jetë edhe vozitëse e veturave të shtrenjta

Ajo kohëve të fundit është parë me një makinë Ferrari, të cilën duket se ja ka dhënë dhuratë i dashuri i saj.

E për këtë ajo nuk ka ngurruar të tregojë se mund të vozitë edhe këtë veturë të shtrenjtë.

Afërdita pas ndarjes nga Shpati nuk është parë edhe shumë aktive me muzikë, edhe pse këtë karrierë e kishte nisur me bujë në Kosovë.