Besoj se të gjithë i mbani mend aktoret e preferuara.

E e tillë është edhe aktorja e njohur tek seriali “Për ty” si Maria Aldana, shkruan arbresh.info.

Të gjithë e mbani mend si ishte ajo, por a e dini si duket tani pas shumë vitesh.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi në të cilat shihet se aktorja Ana de La Reguera ende është në top form dhe shumë seksi.