48 orë para zgjedhjeve, kryedemokrati Lulzim basha ka dhënë dhe një mesazh për presidentin e zgjedhur Ilir Meta.

I ftuar në “Zonë e Lirë” Lulzim Basha u pyet nga Arjan Çani nëse kishte ndonjë mesazh për Metën, i cili do të mbërrijë në emision fill pas tij.

Ndërsa Basha nuk e ka kursyer fjalën.

Çani: Tani do të vijë Meta këtu dhe ke ndonjë mesazh për të?

Basha: Reformohu!.