Askush nuk mund ta akuzojë Coco Austin se është e turpshme.

38 vjeçarja ka treguar format e saj bombastike trupore në një video të publikuar në Instagram, për CocoLicious të martën, përcjell Bota sot.

E veshur në pink, Coco shfaqet më seksi se kurrë derisa ka nxjerrë të pasmet gjigante dhe gjoksin shpërthyes që nuk ia mban veshja.