Ajo ka tronditur shikuesit përsëri në episodin e fundit të “Geordie Shore” gjatë këtij muaji.

Dhe Sophie Kasaei mori një pushim nga angazhimet e saj të punës televizive, shkruan Daily Mail,

27-vjeçarja është parë duke u relaksuar në një plazh të Maltës të martën.

Ajo ka shfaqur format e saj të bëshme me bikini dy-pjesëshe  me lule, me të cilat i ka lënë pak vend imagjinatë