Ajo së fundmi i është nënshtruar operacionit të katërt kirurgjikal për të pasme braziliane.

E të mërkurën Lateysha Grace bëri maksimumin që të ekspozonte çdo pëllëmbë të trupit të saj në plazhin e Ibiza, shkruan Daily Mail,

Ish-ylli i “Big Brother”, është dukur e rrezikshme dhe tejet provokuese me bikini ngjyrë portokalli.

Pranë 24-vjeçares është parë edhe mikja e saj, e cila edhe ia preku të pasmet bombë bukuroshes zeshkane