Shou Love Islans i ITV-së po ecën më shpejt se kurrë më parë.

Dhe Jessica Shears e cila është pjesë e tij është ndër pjesëmarrëset më seksi,

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet më seksi se kurrë, duke zgjuar imagjinatën e meshkujve.

Modelja 24 vjeçare ka pozuar në të brendshme, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet bombastike e barkun e sheshtë.

Linja këto që secila femër do t’i ketë zili.