Ajo është përfolur se do të jetë pjesë e Love Island në sezonin e ri.

Dhe, modelja e Page 3, Danielle Sellers ka shkaktuar ‘stuhi’ që tani, duke pozuar topless për revistën Sixty6,

22 vjeçarja ka ngritur temperaturat, teksa ka treguar hiret trupore brenda në pishinë dhe jashtë saj.

Biondja mahnitëse është shfaqur më seksi se kurrë, vetëm në brekë, derisa ka treguar gjoksin pa sytjena.