Tuna: Zogu im më i miri!

Tuna: Zogu im më i miri!

Provokimet e Tunës nuk kanë të ndalur. Tash pritshmërit janë edhe më të mëdha, pasi ajo ka shpallur “zogun” e saj, si zogun ma të mirë prej kejtve.

Kështu thuhet në vargjet e këngës “Tuna Loves Cozzy” që Tuna dhe Cozman kanë lansuar së fundi. “Zogu ma i mir prej krejtve, Zemer tkushton shume punaa, Dalloj shume prej tjerave, Une i boj krejt veq se muna” është refreni i këngës.

Por përveq këtyre, ajo vazhdon të postoj foto provokuese në rrjetet sociale. Në këtë foto Tuna shihet shumë joshëse dhe seksi, ndonëse qet në pah gjoksin e në anën tjetër fsheh “zogun”

koment

Shkruaj një Koment

E-maili juaj nuk do të publikohet. . *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top