Tunës i pëlqen të thirret “ZOGU”

Tunës i pëlqen të thirret “ZOGU”

Altuna Sejdiu nuk ka munguar në ndarjen e çmimeve të Video Festit Muzikor 13, ku ka fituar edhe çmimin “ Best Female” për këngën dhe videon titulluar ‘I Asaj’.

Ajo kur rrëmbeu çmimin tha se ndjehet mirë kur e quajnë ‘zogu’, duke iu referuar edhe prekjes intime gjate klipit, ku nga ky gjest u quajt e tillë.

Por këngëtarja nuk e ka harruar këtë veprim duke e kujtuar për fansat e saj dhe e ka provuar sërisht duke prekur me dorë ashtu si në videon e saj.

tuna

koment

Shkruaj një Koment

E-maili juaj nuk do të publikohet. . *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top