Luana Vjollca: Askush s’do na besojë

Luana Vjollca: Askush s’do na besojë

Këngëtarja simpatike, dhe njëherit edhe prezantuesja e Top Chanel, Luana Vjollca, së shpejti pritet të lansojë edhe këngën e saj të dytë, të titulluar “Askush s’do na besojë”.

Vjollca, titullin e këngës e ka bërë të ditur në Instagram.

” ‘Askush s’do ta besojë’, ky është titulli i lëmgës time të dytë .. në fakt kjo është kënga e shpirtit tim! ‘Tërbohu’, ishte eksperiment, ishte qejf! është pikërisht kjo këngë e dytë që më ngjall sërish emocionet e para teka këndoja në festivale fëmijësh”, ka shkruar mes tjerash Luana.

Megjithatë, në mediat sociale ka patur shumë nga ata të cilët e kanë pargjykuar dëshirën e saj për të kënduar, duke thënë se nuk ka zë dhe nuk di të këndojë.

koment

Shkruaj një Koment

E-maili juaj nuk do të publikohet. . *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top