Kim Kardashian: Lindja e fëmijës e dhimbshme, s`e bëj më

Kim Kardashian: Lindja e fëmijës e dhimbshme, s`e bëj më

Kim Kardashian mund të ketë lindur një vajzë të shëndetshme këtë fundjavë, por episodi i fundit i serialit të saj televiziv, ka provuar se lindja e saj nuk ka qenë diçka e lehtë.

Shikuesit e episodit të së dielës kanë patur mundësinë të shohin lotët e Kim, e cila ishte në agoni pas lindjes së vajzës.

Ajo është shprehur se nuk do të mbetet kurrë më shtatzënë, pas vuajtjeve dhe dhimbjeve që përjetoi nga një infeksion që kishte marrë në stomak para lindjes.

koment

Shkruaj një Koment

E-maili juaj nuk do të publikohet. . *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top