Showbiz

Do t’ju mahnitë, Tuna publikon foto në muajin e fundit të shtatzënisë (FOTO)

Këngëtarja Altuna Sejdiu ditën e djeshme shënoi festën e njohur si baby-shower, në të cilën mblidhen mikeshat e ngushta për ti paraprirë ardhjes në jetë ...

Read More »

Çfarë po ndodh? Ndahet edhe një çift i famshëm (FOTO)

Jesse Williams dhe gruaja e tij Aryn Drake-Lee janë ndarë pas gati pesë vjet martesë. 35-vjeçari dhe gruaja e tij kishin paraqitur edhe letrat për ...

Read More »

Forma seksi që të lënë pa fjalë, Lucy do t’ju bëjë ta ëndërroni (FOTO)

Ajo ka ndërtuar një sukses të madh në fitnes që nga kthimi në The Only Way Is Essex në vitin 2013. Dhe, Lucy Mecklenburgh ka treguar ...

Read More »

Beatrix ‘sfidon’ publikisht Noizyn, Olta Gixhari mbetet me gojë hapur (VIDEO)

Beatrix Ramosaj ka “sfiduar” publikisht Noizy me performancën e sotme në spektaklin YFSF, në TV Klan. Këngëtarja ka imituar në mënyrë perfekti si vokalin ashtu ...

Read More »

Fjolla bie në dashuri me ‘vithet’ e saj (FOTO)

Fjolla Morina, ka kohë që nuk ka lançuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë ishte në qendër të medias rozë, pasi që publikisht pranoi se ...

Read More »

Nora do të “paguante hakera” për ta zhdukur këtë foto nga interneti (FOTO)

Këngëtarët bëjnë shumë foto. Disa u dalin të mira, e disa…Epo, varet shumë edhe nga momenti, disponimi, vendi Këngëtarja Nora Istrefi nuk duket se e ...

Read More »

Kolegu ‘trulloset’ nga gjoksi i prezantueses shqiptare (FOTO)

Blerona Zeqiri është prezantuesja me gjoksin më të madh, që e shohim në ekran. Përmasat dhe gjoksi i saj janë XL. Dikush e pëlqen këtë ...

Read More »

Reperi shqiptar gjithmonë në telashe, ndërsa nëna e tij falet çdo ditë (FOTO)

Ai është një nga reperët shqiptarë, të cilin e ndjekin telashet gjithmonë nga pas, pasi është natyre rebele dhe shpesh bëhet objekt për policinë apo ...

Read More »

Lajme të hidhura nga ‘Shamikuqja’ (FOTO)

Lajme të këqija vijnë nga ‘Sulltanesha’ e kinematografisë turke, Turkan Soray. Menaxherja e saj tha se pas kilogramëve të tepërt të aktores së cilësuar si ...

Read More »

Beatrix si Noizy, interpretimi lë pa fjalë (Video)

Beatrix Ramosaj ka mundur të realizojë këtë mbrëmje në emisionin ‘Your Face Sounds Familiar’ në mënyrë identike Noizyn. Ishte një nga interpretimet të realizuara më ...

Read More »

Kandidatja për Presidente të Republikës së Shqipërisë që do ta votonin të gjithë (Foto)

Pas një fjalimi kushtuar ndasisë që politika i ka bërë popullit shqiptar në të majtë dhe në të djathtë, ajo kërkoi që të gjtihë të ...

Read More »

As modele as këngëtare, por kjo bukuroshe po i çmend meshkujt me të pasme (FOTO)

Ajo nuk është ndonjë modele, aktore apo këngëtare. Mirëpo ajo po i çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Bëhet fjalë për bukuroshen Genesis ...

Read More »

Ed Sheeran heq dorë nga muzika? Ja e vërteta

Ed Sheeran nuk po shkon askund. Këngëtari 26-vjeçar i hitit “Shape Of You”, iu drejtua mediave sociale për t’i sqaruar thashethemet se ai po heq ...

Read More »

Kjo është befasi: Geti e Marina pritet të martohen së shpejt (Foto)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi duket se dashurinë e tyre do ta kurorëzojnë në martesë. Megjithëse ende nuk është konfirmuar nga çifti revista bordo ka ...

Read More »