Kuriozitete

Niset për të shkuar në punë, por ajo çfarë gjen në veturë e tmerron (VIDEO)

Një qytetar rus derisa po shkonte tek vetura e tij për tu nisur për punë, vëren diçka që kur kupton çfarë është tmerrohet. Ai kishte ...

Read More »

E gjuan nënën e tij me vezë çdo ditë, por askush nuk po arrin ta kuptojë qëllimin (Video)

Video e cila për një kohë shumë të shkurtër ndezi rrjetet sociale dhe bëri mijëra njerëz të qeshin me lot.  Tregon për një “ves” të ...

Read More »

Burri s’kishte para të shkoj me gruan në pushime, e bën këtë “budallallëk”

Një burrë indian e ka bërë atë që pak burra në botë mund ta bëjnë. Vamshi Krishna i kishte thënë gruas së tij se i ...

Read More »

Moment i pabesueshëm/ Koka e bebes del nga barku i nënës gjatë operacionit (VIDEO)

Në këtë video tregohet momenti i pabesueshëm kur koka e një bebeje del nga barku i nënës në mënyrë natyrale gjatë operacionit cezarian. Kjo video ...

Read More »

Amir Marashi, gjinekologu i rimodelimit të pjesës më intime tek femrat (VIDEO +16)

Amir Marashi ka lindur në Teheran por që jeton në New York prej kohësh dhe njihet në mbarë botën si “rimodeluesi i vaginës”. Deri më ...

Read More »

Bleu bunkerin e ndërtuar nga nazistët, mrekulli çka i bëri brenda (Foto)

Gjatë Luftë së Dytë Botërore, ishte shumë e zakonshme të ndërtosh bunkerë të cilët fshihen nga peizazhi sipër tyre. Një bunker i tillë ishte edhe ...

Read More »

27 gjëra të tmerrshme që mund t’iu ndodhin nëse nuk flini mjaftueshëm

Mungesa e gjumit nuk është shaka. Shumë njerëz mund të mendojnë se mund të flenë më pak orë gjatë javës, e t’i zëvendësojnë ato në ...

Read More »

Vajza që po “çmend” rrjetet sociale, përdor “topet” e të dashurit si sfungjer makijazhi (VIDEO)

Nëse keni të dashur, e dini me siguri sa të fiksuara janë ato pas makijazhit, duke filluar që nga rimeli, lapsi i syve, buzëkuqi, etj. ...

Read More »

6 gjëra që Ajnshtajni nuk i ka thënë kurrë

Njerëzve u pëlqejnë shumë citimet e mira, dhe interneti e ka bërë shumë të lehtë të gjesh një të përsosur për çdo rast. Por ka ...

Read More »

Kjo është arsyeja pse kjo nënë “vendosi” ta mbajë fëmijën në bark (VIDEO)

Lauren është shatzënë që prej vitit 2012. . . me të njëjtin fëmijë, sepse nuk mund ta përballojë dot një pushim të papaguar nga puna… ...

Read More »

Kjo është arsyeja pse kjo nënë “vendosi” ta mbajë fëmijën në bark (VIDEO)

Lauren është shatzënë që prej vitit 2012. . . me të njëjtin fëmijë, sepse nuk mund ta përballojë dot një pushim të papaguar nga puna… ...

Read More »

NASA publikon pamje mahnitëse të shpërthimeve në diell (FOTO)

Javën e kaluar, Nasa paralajmëroi se një vrimë e madhe në atmosferën e diellit ishte duke u kthyer në drejtim të Tokës, që mund të ...

Read More »

Rrotullimi i kësaj veture ngjanë me skena filmash (VIDEO)

Në Melbourne të Australisë, është rrotulluar një makinë SUV derisa përpiqej të tejkalonte, teksa lëvizte me 100 kilometra në orë. Videoja e postuar më poshtë, ...

Read More »

Ky është dëmi më i madh që mund të jeni duke ia shkaktuar unazës

Rutina juaj e mëngjesit mund të jetë thuajse si e çdo vajze apo gruaje tjetër: zgjoheni herët, përpiqeni të mos rrëzoheni në grumbullin e rrobave ...

Read More »