Author Archives: T.M

Do t’ju mahnitë, Tuna publikon foto në muajin e fundit të shtatzënisë (FOTO)

Këngëtarja Altuna Sejdiu ditën e djeshme shënoi festën e njohur si baby-shower, në të cilën mblidhen mikeshat e ngushta për ti paraprirë ardhjes në jetë ...

Read More »

Çfarë po ndodh? Ndahet edhe një çift i famshëm (FOTO)

Jesse Williams dhe gruaja e tij Aryn Drake-Lee janë ndarë pas gati pesë vjet martesë. 35-vjeçari dhe gruaja e tij kishin paraqitur edhe letrat për ...

Read More »

Forma seksi që të lënë pa fjalë, Lucy do t’ju bëjë ta ëndërroni (FOTO)

Ajo ka ndërtuar një sukses të madh në fitnes që nga kthimi në The Only Way Is Essex në vitin 2013. Dhe, Lucy Mecklenburgh ka treguar ...

Read More »

Maska për flokë në kushte shtëpie

Nëqoftëse keni flokë të thatë, atëherë erërat e dimrit dhe ajri i ftohtë mund t’i përkeqësojë edhe më shumë. Trajtoni flokët e thata me anë ...

Read More »

Capello akuzon Realin: U munduan qëllimisht ta lëndonin Messin

Ish-trajneri i ‘Los Blanos’ ka drejtuar akuza të rënda për futbollistët e Realit. Fabio Capello mendon që Lionel Messi është shënjestër e futbollistëve të Real ...

Read More »

Beatrix ‘sfidon’ publikisht Noizyn, Olta Gixhari mbetet me gojë hapur (VIDEO)

Beatrix Ramosaj ka “sfiduar” publikisht Noizy me performancën e sotme në spektaklin YFSF, në TV Klan. Këngëtarja ka imituar në mënyrë perfekti si vokalin ashtu ...

Read More »

Bumçi: Rama të dëgjojë zërin e revoltës popullore ose do të përballet me përshkallëzim të saj (VIDEO)

Deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi sonte ka deklaruar se nëse qeveria nuk e vë re protestën e opozitës dhe këtë revoltë masive popullore, atëherë ...

Read More »

Veseli s’e përjashton mundësinë e zgjedhjeve të parakohshme

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka komentuar përsëri për mundësinë e shkuarjes së vendit në zgjedhje të parakohshme. Veseli ka thënë se Kushtetuta ...

Read More »

Fjolla bie në dashuri me ‘vithet’ e saj (FOTO)

Fjolla Morina, ka kohë që nuk ka lançuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë ishte në qendër të medias rozë, pasi që publikisht pranoi se ...

Read More »

ZYRTARE: Barcelona merr këtë vendim për Sergio Ramos

Barcelona ka vendosur zyrtarisht që të mos denoncojë Sergio Ramosin pas gjesteve që bëri pas përjashtimit me karton të kuq në El Clasico. Ramos pas ndëshkimit ...

Read More »

SHBA: Nëse Koreja e Veriut kryen test të ri bërthamor, nuk përjashtohet sulmi

Ambasadorja amerikane në OKB, Nikki Haley, nuk përjashton mundësinë e një ndërhyrje amerikane kundër Koresë së Veriut nëse Pheniani do të kryejë një tjetër provë ...

Read More »

Kjo është zëdhënësja e re e Departamentit amerikan të Shtetit

Ish-drejtuesja e një emisioni në televizionin Fox News, Heather Nauert, është bërë zëdhënësja e re e Departamentit amerikan të Shtetit. Njoftimi u dha përmes një ...

Read More »

Trump u thotë astronautëve të udhëtojnë në mars ‘mandatit të tij të dytë’

Astronautja amerikane Peggy Whitson theu rekordin të hënën për kohën më të gjatë që një amerikan ka kaluar në orbitë. Komandantja Whitson, që ndodhet në ...

Read More »

Policia me ‘kamerë’ pas protestuesve, vë në hetim 8 zyrtarë të PD dhe 117 protestues

Policia e Lushnjes i ka dërguar zyrtarisht Prokurorisë së Lushnjes materialet procedurale për të nisur hetimet për dy deputetë të PD-së, Arben Ristani dhe Liljana ...

Read More »