Anjeza Shahini transferohet në Angli

Anjeza Shahini transferohet në Angli

Prej disa vitesh këngëtarja Anjeza Shahini po jeton një histori dashurie me një djalë anglez i cili ishte transeruar në Shqipëri për shkak të punës. Duke qënë se kontrata e tij ka përfunduar është kthyer në vendlindje. Anjeza prej disa muajsh po jeton midis Tiranës dhe Londrës por mesa duket vendimi për të jetuar përfundimisht atje e bën edhe më të thjeshtë marrëdhënien e tyre që deri diku mund të quhet në distancë.

Ende nuk ka asnjë lajm konkret për një dasëm të mundshme por i sigurtë është fakti që Anjeza po përgatit dokumentat për tu transferuar përfundimisht në Angli. Gjatë kësaj periudhe ajo po punon edhe për këngën e saj më të re që do të ketë tekstin e Olti Currit. Pritet që kënga të dalë para ndërrimit të viteve.

koment

Shkruaj një Koment

E-maili juaj nuk do të publikohet. . *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top