Rita Ora është një nga artistet më të suksesshme shqiptare me famë botërore.

Por ndërkohë që sot është gjysmëfinalja Kroaci-Angli, Rita tregon se është tifoze e zjarrtë e skuadrës së Anglisë.

Përmes një postimi të publikuar në Instagram, Rita shfaqet me flamurin e Anglisë dhe siç duket në këtë mënyrë  ajo ka dashur të shprehë emocionet që kishte përpara fillimit të ndeshjes.

Po ashtu, ajo ka publikuar një galeri fotosh, ku ka bërë veten Fotoshop dhe shfaqet duke festuar golat dhe fitoret me lojtarët e tjerë të kombëtares angleze.

“Do shkojnë në shtëpi”, ka shkruar ajo.

Loading...