Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka treguar për mënyrën se si kalon në takimet, jashtë kamerave, me homologun e tij serb, Ivica Daçiq.

Gjatë një interviste në Frontal, në televizionin T7, Pacolli, njëherësh zëvendëskryeministër i Kosovës, ka thënë se në takimet e përbashkëta të gjithë qeshin me Daçiqin.

Ai ka thënë se ministri serb është i tillë, dhe me sjelljet e tij i bën të qeshin të gjithë të pranishmit.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.