Motra e vogël e Kim Kardashian, Kylie Jenner, ka prezantuar linjën e saj verore të kozmetikës, e cila do të dalë në treg këtë të premte.

Por 20-vjeçarja ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të prezantuar këtë nismë, e veshur plot ngjyra.

Ndërkohë që vëmendjen më të madhe e kanë rrëmbyer format e saj bombastike, të cilat ju lënë vërtetë pa frymë.

Në njërën prej këtyre fotografive, Kylie mbante veshur një palë rroba banje ngjyrë vjollcë dhe qëndronte shtrirë mbi banane.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.