Videoja tregon momentin kur një i ri hodhet në ujë nga një lartësi e madhe, por lëndohet keq në gjurin e tij.

Ryan Szymanski u xhirua në një gurore në Vermont me nofkën “The Grotto” – një vend i quajtur “Meka për kërcime shkëmbore”.

Kërcimi i shkëmbit – i njohur edhe si gërmadha – përfshin ose hedhjen ose zhytjen nga një lartësi në ujë, transmeton lajmi.net.

Mirëpo nga lartësia e madhe e hedhjes në ujë, Szymanski e lëndoi këmbën e tij duke marrë disa qepje.

Tashmë ai është mirë dhe po e merr veten nga ky lendim i rëndë.

 

Loading...