Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Do ta luj”.

Klipi është xhiruar në Tiranë dhe Ronelën e shohim, ndryshme dhe me një pamje me të cilën nuk jemi mësuar më parë. Mbetet për t’u parë nëse Hajati do të sjellë gjatë verës produksione të tjera muzikore.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.