Një makinë ka marrë flakë në ecje e sipër pranë konviktit të studentëve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani”.

Nga informacionet e apra mësohet se nuk ka të lënduar

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.