Chelse dhe Juventusi janë në bisedime me Atletico Madridin, për të nënshkruar me Stefan Savic, sipas mediave italiane.

I-sh lojtari i Manchester Cityt, i ka kaluar tri vite me Atletin që nga transferimi i tij nga Fiorentina në vitin 2015,

Juventusi është duke e kërkuar një zëvendësues, pasi largimit të Stephan Lichtsteiner, i cili kaloi në Arsenal si transfer i lirë në këtë verë.

Ndërsa Chelsea, pritet të nënshkruajë me lojtarë të ri pas dështimit për t’u kualifikuar në zonën Champions, duke ngelur në vendin e pestë në tabelë

 

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.