Një 30-vjeçar është dërguar me urgjencë në spital pasi preu penisin e tij me thikë ndërsa shikonte pornografi.

Whisanu Srisanao ndërsa shihte porno kaloi në eksitim dhe filloi të presë lëkurën tek penisi i tij, një akt i egër sadomazokizmi, praktikë seksuale e karakterizuar nga sadismizmi dhe mazokizmi.

Kur gjaku të kishte shumë gjakderdhje nga penisi i tij, Whisanu nga Tajlanda u tmerrua dhe u përpoq të ndalonte gjakun para se të lajmëronte mjekët.

Ata e gjetën atë të zveshur duke mbajtur me dorë organet e tij gjenitale në apartament në lagjen Khet Nong Chok të Bangkok.

Ai i tha mjekëve se ishin duke parë pornografi dhe fajësoi videot për prerjen e penisit.

 

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.