Janë shpesh temë e medieve rozë.

Marina e motra e saj Luana tërheqin vëmendjen e publikut dhe medieve rozë, kur i komentojnë njëra-tjetrës në rrjetet sociale, pasi shpesh ‘zihen’ mes tyre.

Këto komente, që sigurisht janë shaka, tregojnë edhe më shumë dashurinë që ato kanë për njëra-tjetrën.

Të paktën kështu e shprehin në rrjetet tjera sociale.

Marina sot në Instastory ka publikuar një fotografi, ku shihet se është në makinë brenda me Luanën, të cilën e quajti “motra ime e bukur”.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.