Këngëtarja e njohur shqiptare është një ndër më të akuzuarat për fotoshop si dhe një nga femrat e ekranit që është më e rrumbullakosur nga ‘standarti i sotëm’.

Enca Haxhia me sa duket është vënën në presionin e fansave i është futur keq palestrës.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale pamje të fytyrës së saj ku djersa kullon si shi pas stërvitjes.

‘Jam e vdekur…’ kas hkruar Enca në videon e postuar.

Teks mundohet të heqë kilogramët e tepër Enca po shijon dhe suksesin e këngës së publikuar ‘Dua’.

 

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.