Përveç muzikës, Rita Ora tashmë ka kohë që është imazh i linjës së të brendshmeve “Tezenis”.

Duke qenë se janë të brendshme, nuk mungon as ekspozimi i trupit.

E tillë është dhe paraqitja e radhës e Ritës, ku shihet teksa ka pozuar vetëm me sytjena duke treguar kështu gjoksin bombastik e që komentet kanë qenë të shumta nga ndjekësit e saj.

Ndryshe, Rita Ora së bashku me Bebe Rexhën një natë më parë ishin pjesë e “iHeartRadio” ku dhanë dhe një çmim aty. Ndërsa sa i përket projekteve muzikore, kënga “Anywhere” dhe “For you” në bashkëpunim me Liam Payne po tregojnë një sukses mjaft të madh.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.