Një 20-vjeçar ka kapur mat të dashurën e tij teksa e tradhtonte, madje realizoi edhe një selfie në atë moment.

Djaloshi, i quajtur Mariano nga Quilmes të Buenos Aires në Argjentinë, kishte shkuar tek një festë ku ka parë të dashurën e tij që po shkëmbente puthje pasionante me një person tjetër.

Ai ruajti qetësinë dhe u ul pranë tyre duke realizuar edhe një foto të saj me personin që po e tradhtonte.

“E dashura ime (tashmë ish-i) nuk e ka vënë re që kemi ardhur tek e njëjta festë”, ka shkruar 20-vjeçari në foton që ka publikuar edhe në rrjetet sociale.

Image
Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.