Këngëtarja Barbana Dini ka përlotur mbrëmjen e sotme me një postim në rrjete sociale dedikuar vëllait të saj të ndjerë Ergit.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet portreti i animuar i Ergit dhe krahas kësaj saj shkruan: “Po eci perpara por me koken mbrapa…tek TI!,”-përfundon këngëtarja. Ergi Dini ndërroi jetë dy vjet më parë si pasojë e një aksidenti me motor.

 

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.