Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë një çift i moshuar dhë ish-miss i Shqipërisë, Nicol Spaho.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer ata me pyetje, ku tema ishte edhe 8 Marsi.

Plaku 80-vjeçar ia uron gruas së tij 8 Marsin dhë me dashuri si të ishin në kohën e rinisë, ai e puthë atë.

Videon mund ta shikoni nga minuta 13 deri 15.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.