​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Roma – Shakhtar

Roma dhe Shakhtar kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Olimpico nga ora 20:45

Loading...