Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka arritur në shifrën e tetë milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram.

Lajmin e ka ndarë me fansat e saj vetë këngëtarja, e cila është shprehur tejet e lumtur dhe falënderon 8 milionë ndjekësit e saj.

Ajo lajmin e bëri të ditur me një foto ku shihet pa bluzë.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.