Kastro Zizo ka publikuar një foto të rrallë me Bleona Qeretin.

Në foton e postuar këngëtarja shqiptare i është hedhur në krah kantautorit të njohur.

E nëpërmjet këtij imazhi dyshja e kanë dëshmuar se e kanë një miqësi shumë të afërt mes vete. Kjo nuk është hera e parë që Bleona dhe Kastro shihen bashkë.

Ndryshe kujtjomë se Bleona së fundmi ishte emri më i komentuar në media shkak i zhveshjes së tepruar teksa parakalonte në ‘Oscars’.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.