Blogerja e njohur Armina Mevlani befas është bërë nostalgjike.

Ajo ka ndarë në i Insta storyn e saj një sërë fotosh nga kohë të ndryshme dhe udhëtimet e saj nëpër botë.

Me anë të këtyre fotove ajo ka treguar dhe njëherë hijeshinë e saj.

Armian ka ndarë momente nga më të veçantat në shoqërine e vajzave të tjera Miss-e  nga vende të ndryshme të botës.

Mjaf të veçanta ishin dhe fotot të cilat tregonin Arminën duke gatuar dhe tentativat për të luajtur Golf. /Gazeta Express/

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.