Ylli i “Towie” Aber turner ka treguar format e saj seksi pa intervenimeve të saj në të pasme derisa ka pozuar me foto seksi gjatë pushimeve të saj në Dubai

Ajo ka gjetur një formë tjetër të jetës dhe është e lumtur pasi ju fut briskut për të rregulluar gjoksin dhe të pasmet e saj.

E në pushime duke tërësisht e lumtur derisa ka pozuar me bikini dhe ka reklamuar format e saj seksi këtë javë.

Ylli 24 vjeçar i Towie e bënë këtë paraqitje seksi për të na treguar se sa seksi është ajo

Loading...