Është zbuluar topi i Champions League për pjesën e mbetur të kësaj gare.

1/16 e Champions League, çerekfinalja, gjysmëfinalja dhe finalja do të zhvillohen me top krejtësisht tjetër nga faza e grupeve.

UEFA tashmë ka zbuluar topin, me të cilin do të luajnë skuadrat nga dita e nesërme ku faza eliminuese nis me ndeshjet Juventus – Tottenham dhe Basel – Manchester City.

 

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.