Djema nisuni për në plazh për të parë një sirenë superseksi

Kjo sepse bukuroshja Tallia Storm ka zgjedhur që të tregojë të pasmet e saj seksi dhe atë shumë publikisht duke i shpallur kështu “luftë të fjalëve” Brooklyn Beckham.

Këtë ajo e ka bërë pasi që ish i dashuri i saj, djali i David Beckham, ka zgjedhur të thotë live në Instagram se nuk është në lidhje me të.

Bukuroshja 19 vjeçare ka dal në plazhin e Bregut të Fildishtë duke mos veshur fare jelek e kështu duke ju ekspozuar thithkat e saj.

Këngëtarja skoceze kështu ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.