Ajo është një nga aktoret më të dashura për publikun dhe ndër më të komentuarat në media si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private. E kemi fjalën për Rudina Dembacajn.

Së fundmi Rudina ka tërhequr vëmendjen me një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj Viktoria e cila prej 3 ditësh ka hequr gjirin, por kjo ka ndikuar emocionalisht tek aktorja.

“Kemi 3 ditë që kemi hequr gjirin, unë qaj çdo gjysmë ore”, shkruan Rudina.

Ajo ka gjetur përkrahjen e shumë nënave të tjerave, që i komentonin se ato ndiheshin po njësoj në ditët e para.

Kujtojmë që aktorja u bë nënë e Viktorias në dhjetor të 2016-ës. Ajo poston shpesh foto me të voglën duke ja ëmbëlsuar ditën fansave.

Loading...