Prezantuesja e njohur sportive, Ilda Bejleri, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së medieve rozë për çdo hap që hedh.

Më shumë se sa për punën që bë, ajo famën e fitoi falë formave të kolme të turpit të saj, të cilat thithin si me magnet sytë e të gjithëve përreth saj, pro edhe të teleshikuesve.

Së fundmi Ilda është parë ne Milano, ku shfaqet në timonin e një makine duke bërë video-selfie, ndërkohë që këndon refrenin e një pre hiteve të reperit të famshëm shqiptar, Noizy, atë të titulluar “Midis Tirone”, shkruan Syri.net.

Refreni i përshtatet shume Ildës, pasi përkon edhe me vendin ku ajo ndodhet në ato momentin.

“Midis Milanos qish bone mo nona,

Thash midis Zurichut qysh bone mo nona,

Zemra ka qejf me nejt me kampiona,

Zemra ka qejf me nejt me kampiona”, janë vargjet që këndon Ilda midis Milanos, e cila kamerën e fokuson te gjoksi bombastik, ndërkohë që duket shumë e lumtur.

Ky udhëtim i Ildës në shtetin fqinj përtej Adriatiku duket se ka të bëjë me emisionin e ri që ajo pritet të drejtojë në Digitalb dhe që përflitet se ka të bëjë me kërcimin

Loading...