Françeska Jaçe i ka surprizat njëra pas tjetrës për fansat e saj.

Pasi mahniti me foton e saj topless nga dhoma e një hoteli në Gjermani, Françi befason serish.

E veshur me një këmishë gjumi modelja duket super sexy. Teksa është duke realizuar disa foto mjaft tërheqëse Françeska ka gjetur kohë dhe për relaks.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.