Modelja e famshme nga Shqipqria, Aurela Hoxha gjithmonë di të shfaqet joshëse.

Modelja dhe aktorja e famshme ka pozuar nga shtrati, duke u treguar ndjekësve të saj se është në formë të përkryer.

Image

Kujtojmë se Hoxha ndryshe ka bërë disa ndërhyrje kirurgjike në trupin dhe fytyrën e saj.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.