Igli Tare e ka befasuar për të keq Liverpoolin.

Drejtori sportiv i Lazios ka vendosur një klauzolë në kontratën e mbrojtësit Stefan De Vrij.

Sipas mediave “Messaggero”, De Vrij tani kushton 30 milionë euro.

Kjo i prishë shumë punë Liverpoolit, që kërkonte mbrojtësin në janar. 25-vjeçari kërkohet edhe nga Manchester United dhe Inter.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.